Rekonstrukce bytu

Připravujete se na přestavbu bytu?

Naše společnost Vám nabízí kompletní služby při rekonstrukci bytu. Od bouracích prací až po finální úpravy, vše zařídíme za Vás.

Bourací práce zahrnují vybourání zděných příček, zárubní a otvorů v nosných konstrukcích, aby byla dosažena požadovaná dispozice. Pokud chcete vyměnit stávající okna, provedeme vybourání dřevěných nebo špaletových oken a následné osazení plastových, dřevěných eurooken nebo atypických špaletových oken.

Nově přidané příčky budou vyzděné technologií Ytong nebo Knauf. Interiérové dveře se osadí pomocí obložkových zárubní do nami připravených stavebních otvorů.

Pokud jsou podlahy ve špatném stavu, odstraníme dlažbu, PVC, parkety, prkenný záklop a škvárový násyp. Následně se provede vyrovnání podlah nivelační stěrkou. Pokládku dlažby včetně soklíku a plovoucí podlahy, PVC nebo korku zajistíme také. Vše dle vašeho výběru.

Stěny a stropy budou připraveny odstraněním tapet, škrábáním, štukováním. Následně provedeme malby stěn a stropů. Pokud chcete ponechat stávající dveře, zárubně, radiátory, stoupačky a dřevěná okna, budou nalakovány.

V naší společnosti Vám nabízíme kompletní rekonstrukci bytu s důrazem na kvalitu a individuální přístup. Náš tým se specializuje na rekonstrukce od roku 2008 a vybereme pro Vás nejlepší řešení celé rekonstrukce. S naší pomocí získáte moderní a příjemné bydlení.