Rekonstrukce zděného bytu

Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci zděného bytu , případně jeho části - kupříkladu kuchyně koupelny a nebo WC , tak jste nás právě našli .
Přeneste na nás odpovědnost i starosti zda seženete zedníka , obkladače, elektrikáře, instalatéry, plynaře, topenáře .

Rekonstrukce zděných bytů a jeho částí

Zajistíme Vám rekonstrukci Vašeho zděného bytu od A do Z. Poradíme vám, vypracujeme cenovou nabídku za provedení rekonstrukce bytu, připravíme návrh Vaší koupelny , WC i kuchyně a dohlédneme na hladký průběh prací. Za hotovou rekonstrukcí uvidíte svědomitou práci našich řemeslníků, kteří používají osvědčené a odolné materiály, profi nářadí a dlouholeté zkušenosti.
A to vše proto abychom dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací , která je zároveň i naší vizitkou a hlavně reklamou . Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt , který vždy řešíme individuálně tak , aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu .

Kromě rekonstrukce koupelny, WC či kuchyně Vám zajistíme i obnovu interiéru na klíč , kompletní servis služeb, jako jsou veškeré instalační práce , elektrikářské práce , topenářské práce , stavební práce, malířské i natěračské práce , montáž sádrokartonu , montáž obkladů i dlažeb, sanitární keramiky, elektrospotřebičů , nábytku či kuchyňské linky .

Realizujeme nejen bytové rekonstrukce ale i obnovy veřejných komerčních prostor , výrobních hal i celých bytových objektů.