Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha

Hledáte spolehlivou firmu na rekonstrukci bytu v Praze? Jsme tu pro vás! Naše firma se specializuje na rekonstrukce bytů v panelových domech a zděných stavbách. Zaručujeme vám kvalitní řešení, které splní vaše požadavky a přání.

Při rekonstrukci bytu v Praze nabízíme široké spektrum služeb a dodávek. Naše služby zahrnují kompletní rekonstrukci bytu včetně stavebních prací, technologických rozvodů a úprav interiéru. Naši odborníci se postarají o vybourání příček, vyzdění nových příček technologií Ytong nebo Knauf, osazení kovových a obložkových zárubní a další práce, které jsou potřebné pro úspěšnou rekonstrukci bytu.

V rámci technologických rozvodů nabízíme montáž nového bytového rozvaděče, výměnu radiátorů topení a další práce. V případě potřeby se postaráme také o kompletní výměnu kuchyňské linky a přestavbu koupelny a WC.

Naše firma Eurocoral vám poskytne kompletní řešení, které vám umožní snadnou a rychlou realizaci rekonstrukce bytu v Praze. Doba výstavby se liší v závislosti na velikosti bytu a rozsahu práce, ale běžně se pohybuje v rozmezí 4 až 12 týdnů.

Cena rekonstrukce bytu v Praze se odvíjí od požadavků investora a stanoví se až po zpracování konkrétní nabídky.

Kontaktujte nás a začněte s rekonstrukcí vašeho bytu v Praze ještě dnes!