Rekonstrukce panelákového bytu

Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci panelového bytu , případně jeho části - např. koupelny, WC nebo kuchyně , tak jste nás právě našli .
Už se nemusíte trápit zda seženete stavaře, elektrikáře, instalatéry, plynaře,topenáře a zda budou mít čas a nebudou prodlužovat termíny a měnit ceny.

Rekonstrukce panelového bytu a jeho částí

Zajistíme Vám rekonstrukci Vašeho bytu od A do Z.
Poradíme vám, vypracujeme cenovou nabídku, připravíme návrh Vaší koupelny , WC i kuchyně a dohlédneme na hladký průběh prací.
Za hotovou rekonstrukcí uvidíte svědomitou práci našich řemeslníků, kteří používají osvědčené a odolné materiály, profi nářadí a dlouholeté zkušenosti.
A to vše proto abychom dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací , která je zároveň i naší vizitkou a hlavně reklamou . Rádi Vám poradíme s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt , který vždy řešíme individuálně tak , aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu .

Kromě rekonstrukce koupelny, WC či kuchyně Vám zajistíme i obnovu interiéru na klíč , kompletní servis služeb, jako jsou veškeré instalační práce , elektrikářské práce , topenářské práce , stavební práce, malířské i natěračské práce , montáž sádrokartonu , montáž obkladů i dlažeb, sanitární keramiky, elektrospotřebičů , nábytku či kuchyňské linky .

Realizujeme nejen bytové rekonstrukce ale i obnovy veřejných komerčních prostor , výrobních hal i celých bytových objektů.

Hypotéka na renovaci byta a domu

Všem našim klientům,  jsme schopni zajistit kompletní finanční služby.